BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 4388206
*
nr 438 8206
Bordslampa
Keramik, Danmark, höjd: 112
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 november 2006
kl 17:10:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 10:32:25
1
800 kr
13/11 00:18:04
2
350 kr
13/11 00:19:21
2
450 kr
13/11 00:20:05
2
550 kr
13/11 00:23:25
2
650 kr
13/11 15:09:02
2
750 kr
13/11 15:34:50
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor danmark dansk danska danskt europa keramik norden skandinavien skandinavisk
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:47
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:42
*
Bordslampa
nr 438 8206
Bordslampa
Keramik, Danmark, höjd: 112
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 850 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 november 2006 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 10:32:25 | 1 | 800 kr |
13/11 00:18:04 | 2 | 350 kr |
13/11 00:19:21 | 2 | 450 kr |
13/11 00:20:05 | 2 | 550 kr |
13/11 00:23:25 | 2 | 650 kr |
13/11 15:09:02 | 2 | 750 kr |
13/11 15:34:50 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor danmark dansk danska danskt europa keramik norden skandinavien skandinavisk
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:47 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:42